مدیرعامل ملوان : ملوان یک مدعی در لیگ است

تیم فوتبال ملوان یکی از بهترین عملکردهای خود در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر را تا به اینجای کار داشته است. قوی سپیدانزلی از 21 بازی خود توانسته 35 امتیاز به دست آورد و در پنجم جدول قرار گیرد.

آرش فهمیده مدیرعامل باشگاه ملوان ، در خصوص عملکرد خوب این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر روند رو به رشد ملوان در نیم فصل دوم هم ادامه دارد و با توجه به نتایج خوبی که کسب کردیم، اکنون همه به این باور رسیده اند که ملوان یک تیم مدعی در لیگ برتر است. همین که تیم‌ها در برابر ملوان طوری بازی می‌کنند که حداقل امتیاز را به دست آورند نشان می‌دهد که ما تمرکز درستی روی اهداف خود داشته ایم.

وی ادامه داد: هیچ امری در فوتبال و در زندگی به صورت تصادفی رخ نمی‌دهد و باشگاه ملوان هم از این امر مستثنی نیست. زمانی که ضلع‌های یک مربع (باشگاه، سرمربی، بازیکن و هوادار) در کنار هم قرار می‌گیرند، نتیجه آن همدلی خواهد بود که امروز شاهد آن هستیم. من خودم به شخصه تمام تلاشم را کردم تا ۱۰۰ درصد بازیکنان مدنظر کادر فنی را در نیم فصل جذب کنم و می‌توانم بگویم تمام بازیکنان مدنظر کادر فنی جذب شده اند.

مدیرعامل باشگاه ملوان افزود: البته مهدی تارتار با تجربه‌ای که در سالیان سال به دست آورده است، مناسب‌ترین بازیکن‌ها در پست‌های مختلف و با توجه به وسع مالی ما پیشنهاد داد و ما هم توانستیم نفرات مورد نظر را جذب کنیم. خدا را شکر من و تارتار، به یک فهم و درک متقابل رسیده ایم و از خوشحالی هواداران ملوان بسیار خرسندم؛ با توجه به قدمت و تاریخ باشکوه ملوان ما برای انتقال ژنتیک ملوانی به نسل جدید و بازیکنان جوانمان به یک دستاورد بی نظیر نیاز داریم.

فهمیده خاطرنشان کرد: ملوان به سطح اول گفتمان ورزشی و فرهنگی لیگ تبدیل شده است و این روند رو به رشد به ما اجازه‌ی رؤیا پردازی می‌دهد. ما برای رسیدن به این رؤیای بزرگ تمام تلاشمان را می‌کنیم که برای دومین بار به آسیا صعود کنیم و هوادارن عزیز و درجه یک ملوان را در سرتاسر ایران خوشحال کنیم.

 

مدیرعامل ملوان در پایان گفت: امسال هم تیم بانوان و هم تیم آقایان ملوان امکان حضور در آسیا را دارند، من اینجا از تمام تلاش‌های کادر فنی بانوان و سرمربی محترم و بازیکنان خوبمان کمال تشکر را دارم. بانوان ملوانی مستحق قهرمانی هستند. امیدوارم که بتوانیم تا آخرین روز با همین شور و هیجان که بانوان هوادار ملوان تیم بانوان شهرمان را تشویق می‌کنند. پیام آور شادی برای همشهریان محترم انزلی چی و گیلانی باشیم. من به عنوان یک مدیر صنعت کشتیرانی که امسال وارد عرضه ورزش شدم. جا دارد از تلاش‌ها و حمایت‌های همکاران خوب دریانورد و دریادل خود کمال تشکر را داشته باشم.